Düğün İkram Hizmetleri

Özel Anlarınızda Yanınızda

Tarihi Mekanlar Düğün İkramlıklar


Turizm ve arkeoloji cenneti olan ülkemizde, birçok tarihi yapı bulunuyor. Son yıllarda restore edilip kullanıma kazandırılan birçok bina, kasr, köşk aynı zamanda etkinlikler için kiralanabiliyor. Böylelikle bir saray mensubu ya da bin yıllar önce yaşamış efsane bir prenses gibi hissedebileceğiniz ve asla unutulmayacak bir düğün nişan ya da kına organizasyonu yaşamanız mümkün olmuş oluyor. Taştan yapılmış görkemli bir bina ya da eski cumbalı bir köşk. Biraz da nostalji seviyorsanız, burada yapılacak bir düğünün yerini ne tutabilir ki?
 
Bu alanlar için en kritik bilgi, belediyeye ait ve kamu tarafından işletilenler dışında, diğer büyük yapıların sadece alanı kiralamaları. Diğer tüm hizmetleri olduğu gibi catering hizmetini de siz davet sahibinin götürmesi gerektiğini bilmeniz gerekiyor.
 
Bu konuda da yine paniğe gerek yok. Catering firmaları yalnızca yemeği ve düğün ikramlık değil, masadan su sürahisine kadar tedarik edip getiriyorlar. Sunum ve toplanma işlemini de yaptıkları için siz seçtiğiniz o büyülü mekanda yeni hayatınıza merhaba derken düğün ikram ve sunum kısmını tamamen aklınızdan çıkarabilirsiniz.