Düğün İkram Hizmetleri

Özel Anlarınızda Yanınızda

Düğün Salonu İkramları


Hayatınızın en özel günlerine çok az kaldı. Düğününüzün konseptini hazırlamanız gerekiyor. İkrama da karar verirseniz tüm organizasyon şekillenmiş olacak. Bütçenize uygun, lezzetli, hijyenik ve herkese hitap edecek bir menü içeriği… Peki ama nasıl? Gözünüzü korkutmayın. Biz, bu yazımızda yapacağımız derleme ile aklımıza gelen düğün ikramlık önerileri ve size gereken tüm ipuçlarını vermeye çalışacağız. Kahvenizi hazırlayın ve sadece yazımıza odaklanın. Tüm sorularınızın cevabını makalemizde bulabilirsiniz.
 
Evlilik organizasyonlarında en önemli başlıklardan biri de menü seçimi oluyor. Organizasyonun içeriğini zenginleştiren en önemli aşama, vereceğiniz düğün ikramlıkları. Konuklarınız sizler için uzun yollar katediyor, hatta önemli bir kısmı sizin için o gün seferber oluyor adeta. Güzel günün telaşesinden yemeğe vakit bile ayıramıyorlar. Düğün heyecanınız ve onca koşturmanızı çok iyi anlıyoruz. Ancak iyi bir ev sahibi olarak davetlilerinizi de masal dünyanızdan bir parça olarak görmek suretiyle göze ve kulağa olduğu kadar damak ve midelere de en iyi şekilde hitap etmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Hatta bundan tüm kalbimizle eminiz! İşte bu özgüvenle size tüm düğün konseptleri için yerli yerince, fiyatları makul, ve leziz düğün menüsü seçeneklerini sıralamaya başlıyoruz. Öte yandan tüm bu cevaplar ve daha fazlaları Saray Organizasyon'dan yardım alabilirsiniz.
 
Düğün salonunda bir organizasyon, nostaljik özelliği ve makul fiyatları ile günümüzde oldukça popüler hale geldi. Yeni evlenecek çiftler bazen düğün için bazı durumlarda da nişan ya da kına için düğün salonlarını tercih ediyorlar. Günümüzde bazı düğün salonları oldukça şık ve havalı. O bilindik çok yıldızlı otelleri ve özel mekanları aratmıyorlar. Fiyatları uygun, salonlar saray gibi! E bir de düğün ikramlıklarını çözersek daha ne olsun? Küçük bir sorun var, bahsettiğimiz bu düğün salonlarında malum klişe üçleme kesin gibi: Pasta, kurabiye, limonata. Aslında tatlı tuzlu kurabiye, düğün pastası ve içecek güzel fikir. Fakat daha güzel bir fikrimiz var; bu klişeyi sonlandırmak artık sizin elinizde! Çünkü artık birçok düğün salonu ciddi anlamda yemek servisi verebiliyor. Seçtiğiniz düğün salonuyla yemek servisi konusunda anlaşabilir, kendinize uygun bir düğün ikramlık menü içeriği oluşturabilirsiniz. Böylelikle makul fiyatlara konuklarınızı keyifle ağırlayabilirsiniz.
 
Eğer yemek yerine daha hafif bir atıştırmalık menü isterseniz ilgili salon yetkilileri bunu da sağlayacaktır diye düşünüyoruz.