Hizmetlerimiz

Organizasyon Hizmetlerimiz

Açılış Süslemeleri


Açılış organizasyonlarında kullanılmak üzere balonlar, bayraklar, şişme maskotlar ve çeşitli dekorlarla yapılan süsleme modelleri mağaza ve iş yeri açılışlarınızda, temel atma törenlerinizde görsel sunum ve atmosfer yaratmak için en önemli hizmetlerdendir. İşyeri balon dekorasyon hizmeti ve işyeri açılış balon süslemesi gibi çalışmalarla İstanbul açılış organizasyonlarında en kaliteli hizmeti Saray Organizasyon'da bulacaksınız.
 
Açılış Süslemeleri Detayları
Balon Süsleme
Zincir Balon
Zincir balonlar tüm balon süslemelerinin en başta gelen ve en çok tercih edilen uygulamasıdır. Balonlar uç uca eklenerek spiralli ve burgulu tasarımlarla çeşitli renklerden oluşmak üzere birleştirilir ve bir zincir formunda sergilenmek üzere hazırlanır. Metrelerce uzanan ve tüm binayı kaplayan zincir balon süslemeleri görkemli ve ses getiren açılış organizasyonları için en çok tercih edilen ve etkili sonuç getiren balon süslemelerindendir.
 
Balonlar genellikle firmanızın ve markanızın renklerinden tercih edilir. Gİriş ve kapı kısmından çatıya veya binanın belirli bir yüksekliğine kadar uygulanamsı yanında, bina yanını dolaşan, zeminden yükselen veya iç mekanda çeşitli figürler çizen zincir balon uygulamaları yapılabilecekler arasındadır.
 
Balon Kemer
Balon kemerler, bir mağaza ve iş yeri açılış hizmetinin diğer bir önemli ve çok tercih edilen uygulamalarındandır. Bir açılış etkinliği söz konusu olduğu için girişlerin ve koridorların kemerlerle süslenmesi görenleri içeri davet eden görsel detaylardandır. Gİrişe açılan yolu tercihe göre kırmızı halı ile birlikte kullanılan kemer balonlar iş yerinin giriş kısmına yapılan vurguyu artırmakta ve ziyaretçi artıracak şekilde dikkat çekmektedir. Avlu ve bahçelerde ve geniş salonlarda doğru noktalarda kullanılan balon kemerlerle süsleme ve dekor için en vurucu etkiyi bırakmış olursunuz.
 
Balon kemerler uygulanaırken genellikle zincir balonlar kullanılır. Çoğu durum için balon kemeerler bir zincir balon türüdür diyebiliriz. Zincir balon dışında uçan balonlar, kalp figürleri, farklı şekil ve boyutta balonlar gibi yaratıcı düşünceler sonucu pek çok farklı kemer balon çeşitleri de ortaya çıkabilir.
 
Balon Tak
Açılış organizasyon detayları arasında olmazsa olmazlardan biri de balonlardan tak yapılması ve bu şekilde girişlerin süslenmesidir.
 
Açılış Balon Dekor Süslemesi
Açılış organizasyonlarında balonlardan çok çeşitli ve yaratıcı dekorlar ile sayısız çeşitte alternatif uygulanabilir. Kapı ve girişlerin üzerlerine ve kenarlarına çeşitli dekorlarla süslenmesiyle kapı süslemeleri başlıca örneklerdendir. İç mekanda kolon süslemeleri ve duvvar süslemeleri de bunun yanında gelmektedir. Papatya balon, kalp balon da özellikle tavsiye ettiğimiz süslemelerdendir.
 
Nazar Boncuğu Balon Süslemesi
Mağaza ve işyeri açılışlarında nazar boncuğu figürleri günün anlamına uygunluğu ve sunum değeri açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu uygulamada mavi ve beyaz renkte balonlar nazar boncuğu şeklinde dizilerek süslenir ve genellikle giriş veya iç mekanda kullanılır.
 
Zeplin Balon
İşyeri açılış organizasyonu için kurumsal bir imaj yaratmak için zeplin balon süslemeleri kullanımı doğru görsel iletişim ve ilgi çekici sunumlar için vazgeçilmez hizmetlerimizdendir. Zeplin tipindeki balonlarımız adeta bir uydu gibi işyerinizden girişinde uçar şekilde sergilenmek üzere ekimiz tarafından hazırlanır. Dilerseniz yerde sabit kullanımları da mevcuttur.
 
Bayrak Süsleme
Özel Baskılı Bayrak ve Flamalar
Firmanızın logosu ve seçtiğiniz tanıtım yazıları ile size özel basılmış bayrak ve flamaların kullanımı firma açılış etkinliklerinize kurumsal bir çehre kazandırmak için çok önemlidir. Giriş ve kapı kenarlarında, bina üzerinde kullanımları yaygındır.
 
Ayaklı Bayrak Direkleri
Bahçe ve avluda veya giriş kenarlarında kullanım için ayaklı bayrak direklerini de aynı şekilde firma logonuz ve yanında tanıtım yazılarınız ve resimli baskılarla tercih edebilirsiniz. Balon tak ve kemerlerin yanlarında kullanıldıklarında hem dekoratif bir zenginlik katacak hem de firmanızı tanıtabileceğiniz yazı ve görsellerle bezeli etkili bir sunum yapmış olacaksınız
 
Afiş ve Ayaklı Panolar
Reklam ve tanıtım içeriklerinizin kaliteli renkli baskı olarak sunulduğu bu çalışmalrla açılışlarınızda ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek için tanıtma fırsatı bulacağınız ürün ve hizmetleriniz ve firma bilgileirniz için özel hazırlanacak afişlerin kullanımıdır. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur.
 
Şişme Maskotlar
Şişme Palyaço
Girişlerinizde kullanmak üzere şişme palyaço figürleri özellikle mağaza açılış organizasyonları ve market açılış organizasyonlarında çok tercih edilmektedir. Bu uygulamada eğlenceli ve görsel bir sunum yaratan palyaço figürleri çeişitli ebat ve figürlerde şişme olarak en uygun noktalarda sergilenir.
 
Dev Şişme Maskotlar
En görkemli açılışların olmazsa olmazları dev maskotlar ve figürlerdir. EKibimiz tarafından hassasiyetle monte edilip, şişirilerek hazırlanan dev dekoratif maskotlar bahçe, giriş, avlu ve bina üzerlerinde kullanıldıklarında muazzam bir şekilde dikkat çekecektir. Zeplin balonlarla birlikte kullanımları yaygındır.
 
Firma Maskotu
Kurumsal aççılış organizasyonları için kurumsal firmanızın logosu ve maskotunun size özel olarak şişme biçimde hazırlanışı ve ekibimiz tarafından uygulanmasıdır. Market ve mağaza açılış organizasyonlarında promosyonlar için kullanılan maskotlar da sıklıkla sipariş verilen hizmetlerimizdendir.