Hizmetlerimiz

Organizasyon Hizmetlerimiz

Restoranlar İkramlıklar


Özellikle büyük şehirlerde oldukça fazla sayıda restoran bulunuyor. Bu mekanların sayıları da günden güne artıyor. Yine görkemli, modern, her detayı düşünülmüş, hijyenik ve ferah restoranlar ve mideleri şenlendirecek güzel lezzetleri düğün, nişan ya da kına davetleri için istediğimiz her şeyi bize sağlamış oluyor.
 
Restoranların bir diğer özelliği de, çoğunlukla kendi konseptlerine ve belli bir mutfağa hizmet ediyor olmaları. Sanıyoruz ki ülkemizdeki restoranlar ağırlıklı olarak Türk Mutfağı’nın seçkin lezzetlerini en iyi şekilde sunuyor. Ayrıca araştırmaya başlayınca restoran düğün ikramlık fiyatlarının otel menülerinden bir tık daha uygun olduğunu göreceksiniz. Denize nazır geniş bir salonu olan hoş bir restoranda, mis gibi bir davet menüsüyle hayatınıza merhaba derken konuklarınızı da saraylara layık lezzetlere boğabilirsiniz.
 
Yemekli düğün sözcüklerinin tam karşılığı olacak bu düğün konseptinde, sanırız ki her şey unutulsa da düğün ikramlarınız unutulmayacak. Bu arada önemli bir ipucu daha; Kusursuz bir düğün için, organizasyon anlaşması yapmadan önce menü tadımını mutlaka yapın. Böylelikle gelişebilecek tatsız sürprizlerin önüne geçmiş olacaksınız.