Hizmetlerimiz

Organizasyon Hizmetlerimiz
Açılış Catering Hizmetleri3 MART 2020
Ticari bir firmanın yapacağı açılış organizasyonu etkinliğinde, es geçilmemesi gereken bir husus da bahsettiğimiz gibi ikram ve atıştırmalıklar, dilenirse gerekli yemekli sunumların yapılmasıdır.
Hatay Açılış Organizasyonları3 MART 2020
Ticari hayata en önemli başlangıcı yapmak adına mağaza, firma, iş yeri ve restoran açılışlarınızda her türlü etkinlik, aktivite, sunum ve animasyonlar için açılış kokteyllerinizde hizmet vermek için Saray Organizasyon olarak karşınızdayız.
Tarihi Mekanlar Düğün İkramlıklar28 ŞUBAT 2020
Turizm ve arkeoloji cenneti olan ülkemizde, birçok tarihi yapı bulunuyor. Son yıllarda restore edilip kullanıma kazandırılan birçok bina, kasr, köşk aynı zamanda etkinlikler için kiralanabiliyor.
Restoranlar İkramlıklar28 ŞUBAT 2020
Özellikle büyük şehirlerde oldukça fazla sayıda restoran bulunuyor. Bu mekanların sayıları da günden güne artıyor.
Kır Düğünü İkramlıklar28 ŞUBAT 2020
Düğününüzü şöyle güzel bir bahar ya da yaz gününde yemyeşil uçsuz bucaksız bir kır bahçesinde hayal edince biz bile heyecanlandık. Bu bahçede güzel dekore edilmiş şık masalar, özel nikah şekeri ya da hediye köşeleri, ağaçlarda sallanan süsler…
Otel Balo Salonu & Havuz Başı Düğün İkramlıklar28 ŞUBAT 2020
Düğün nişan ya da kına organizasyonlarında düğün ikram kısmının en rahat çözüldüğü mekan tipleri oteller oluyor. Özellikle beş yıldızlı, dört yıldızlı ve özel statülü oteller, davet menüsü oluşturmak konusunda oldukça uzmanlar.
Düğün Salonu İkramları28 ŞUBAT 2020
Hayatınızın en özel günlerine çok az kaldı. Düğününüzün konseptini hazırlamanız gerekiyor. İkrama da karar verirseniz tüm organizasyon şekillenmiş olacak. Bütçenize uygun, lezzetli, hijyenik ve herkese hitap edecek bir menü içeriği…
Hatay'da Düğün İkramları27 ŞUBAT 2020
İkram ve catering hizmetlerimizi en özel anlarınızda Saray Organizasyon firmamızdan talep edebilirsiniz.
Kutlamalarda Balon Süslemesi27 ŞUBAT 2020
Doğum günü konseptine uygun süsleme balonları ile doğum günü alanının süslenmesi ve uçan balon süslemeleri.
Açılışlarda Balon Süslemesi27 ŞUBAT 2020
Karşı cephenize çevreden farkedilmenizi sağlayacak zincir balon süslemesi yapılır. Girişe, ön cepheye veya vitrine kemer şeklinde balon yapılır.
Sünnet İçin Balon Süslemeleri27 ŞUBAT 2020
Sünnet alanı balon papatyalarla süslenir. Girişe balondan kapı kemeri yapılır. Sünnet çocuğunun adının yazdığı balon ağacı yapılır.
Balon Süsleme27 ŞUBAT 2020
Balon süsleme etkinlik ve davetlerde ilgi çekmenin, beğeni kazanmanın en etkili unusurlarındandır.
Catering Hizmetlerimiz27 ŞUBAT 2020
Davetleriniz için yemek ikramlarının zahmetine girmek yerine bize bırakabilirsiniz. Kiralamış olduğunuz mekanda yemek servisi bulunmuyorsa veya davet kendinize ait bir alanda yapılacaksa catering hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Açılış Süslemeleri27 ŞUBAT 2020
Açılış organizasyonlarında kullanılmak üzere balonlar, bayraklar, şişme maskotlar ve çeşitli dekorlarla yapılan süsleme modelleri mağaza ve iş yeri açılışlarınızda, temel atma törenlerinizde görsel sunum ve atmosfer yaratmak için en önemli hizmetlerdendir.
Kokteyl Organizasyonu27 ŞUBAT 2020
Kokteyl organizasyonu; catering, teknik hizmetler, mekan süsleme, ekipman ve servis elemanı kiralama şeklinde verdiğimiz hizmetlerle gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardan biridir.