Haberler

Organizasyon Sektöründen Haberler

Hatay'da Organizasyon Firması


Açtığınız dükkanınız için en güzel açılışın olmasını sizde istemez misiniz? Profesyonel bir tanıtım için doğru yerdesiniz.
 
Saray Organizasyon olarak açılış organizasyonları arasında en iyi firma olduğumuzu iddia ediyoruz. Açtığınız dükkanın yapacağınız açılış ile dikkat çekmesini istediğinizi biliyoruz ve bizde sizlere bunu sunmak için ciddi bir çaba sarf ediyoruz.
 
Açılış yaparken dükkanın yöneticileri konuşma yapmak isteyeceklerdir bunun için de yapacağı konuşma için kürsü ve mikrofon da temin ediyoruz. Siz sadece isteyin yeter.
 
Balon süslemesi açılışlarımızın da olmazsa olmaz hizmetlerinden birisidir. Dev balonlar ile veya tutacağınız palyaçolar ile dışarda ki insanların dikkatini de çekiyoruz. Açılış palyaço organizasyon sunduğumuz hizmetlerin parçalarımızdan birisidir.
 
Balon süsleme ve palyaço dışında da markanızın önüne 6 metre uzunluğunda uzun adam üzerine firmanızın da logosunu koymaktayız. Balonlar davetlerde ve etkinlikler içinde en önem dikkat çeken hizmetlerden bir tanesidir.
 
Balon süsleme için de seçeceğiniz balon renkleri de markanızın renkleriyle uymasına dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biridir.
 
Alacağınız hizmete göre fiyatlar değişebilir. Ama unutmamalısınız ki vereceğiniz paranın da hakkını veren açılış organizasyon firmasıyız.
 
Antakya Açılış Organizasyon İkramları
Genellikle ikramlarımızı ortada garsonların ellerinde olan tepsiler ile sunmaktayız. Misafirleriniz genellikle de ayakta karşılanacağı için masalarımızı yüksek seçmekteyiz. Seçtiğiniz kokteyl alkollü ise, misafirlerinizin ulaşabilecekleri yerlere masalar kurularak da hizmet veriyoruz.
 
Açılışlarınızın diğer dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de ortada olan masalardır. Ortada olan masalarınız firmanıza ve konseptinize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Ayrıca vereceğiniz ikramlar için catering firması ile anlaşmanız ve istediğiniz şekilde menüyü siz belirlemelisiniz. Bazı catering firmaları ise vereceği ikramları çok kısıtlı olabilmektedir. Bu konuda dikkatli olmalısınız ki gelen misafirleriniz bu durumdan hoşnutsuzluk yaşamasınlar. Bu gibi sıkıntılar ile karşılaşmak istemiyorsanız eğer seçeceğiniz firmayı da iyi seçmelisiniz.
 
Sizlere sunacağımız hizmet için de açılış organizasyon İstanbul olarak paketler de sunmaktayız. Yapacağımız tüm hizmetlerde konsepte uygun olması ve sizin istekleriniz de bizler için son derece önemlidir. Bu aşamaların hepsinde de sizlerle sürekli olarak bir fikir alışverişinde bulunmaktayız. Fiyat bilgisi için istediğiniz tüm hizmetleri net bir şekilde anlaşacağınız firmaya söyleyip karşılıklı konuşabilirsiniz.
 
Açılışınızın en güzel şekilde akıllarda kalması için ciddi çabalar sarf ediyoruz. Yaptığımız hizmetten de memnun kalacağınızdan ise bir hayli eminiz. Yaptığımız balon süsleme ve şişme palyaçolar ile de dışarıda ki insanların da dikkatini çekmekteyiz.
 
Eğer gelen misafirlerinizin arasında çocuklar da var ise palyaçolar ve animatörlerin de olması mutlaka önemlidir. Bu şekilde açılışa katılan çocukları eğlendiren bu animatörler açılışınıza ayrı bir renk katacaktır.
 
Bu gibi hizmetlerimizin dışında eğer mekanınızın yeri müsaitse girişte misafirlerinizi karşılayan kocaman bir “HOŞ GELDİNİZ” pankartı ile de bir karşılama yapılmaktadır. Tamamen sizlerin istediğiniz ve beklentinizin çok çok üstünde bir hizmet sunmaktayız.
 
Müzik Seçimi
Yapacağınız açılış da tanıtımınız için en iyi ses getirecek hizmetlerden birisi müzik tanıtımıdır. Seçeceğiniz müzik ile firmanızı tanıtabilirsiniz. Seçeceğiniz müzikler isterseniz davul zurna gibi geleneksellikler ile hizmet verebilmekteyiz.
 
Yapacağınız açılış ve tanıtım için size çok fazla ses getirecek bir hizmettir. Açılış sırasında bir sorun ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız gerekli yerlerden izin almalısınız.
 
Bize Ulaşın
Tüm bu hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer web sitemizden, mail adresimizden veya telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Gelin bu profesyonel ekibin oluşturduğu farklı ve büyüleyici vereceği hizmetlerde beraber olalım.