Haberler

Organizasyon Sektöründen Haberler

Antakya Açılış Organizasyonlerı


Açılış organizasyonu, Hatay Organizasyon ekibiyle profesyonel bir şekilde planlanıyor. Şirket, firma, kurum ve okul açılışlarınızı, çeşitliliği bol kalitesi yüksek hizmet çeşitlerimizle görkemli etkinliklere dönüştürüyoruz. Bir açılış organizasyonunun daha fazla ilgi görmesi, daha geniş bir alana, kuruma, medyaya, halka hitap etmesi, markanızın ve firmanızın duyurulabilirliği açısından önemlidir. Çok basit bir açılış organizasyonu paketi ile açılışlarınızı daha geniş kitleye duyuruyoruz. Küçük ve büyük ölçekli açılış organizasyonlarınız da profesyonel ekibimizi ve kaliteli ekipmanlarımızla İstanbul Organizasyon firması olarak hizmet veriyoruz. İstanbul ve yakın çevresi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz açılış etkinlikleriniz için, firmamızdan destek alabilirsiniz. Süsleme hizmetleri, animasyon hizmetleri, ekipman kiralama, ajans hizmetleri, catering hizmetleri ve havai fişek hizmetleri alanında profesyonel organizasyon desteği sağlıyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için Hatay Organizasyon firmamıza ulaşabilirsiniz.
Süsleme hizmetleri açılış organizasyonuna dikkat çekmenin en önemli detaylarından biri. Şişme kapı tak, kapı tak, zincir balon süsleme ve papatya balon süslemelerle mağazanıza, dükkanınıza, okulunuza, kurumunuza ilgi çekebilirsiniz.
 
Ses sistemi ve sunucu açılış organizasyonlarının olmazsa olmazlarıdır. Profesyonel ses sistemimizle yapacağımız müzik yayını halkın ve medyanın ilgisini çekecektir. Sunucu desteği ise; özellikle kampanya dönemleri ve piyasaya yeni girmiş işletmeler için büyük önem arz ediyor. Kampanya ve indirimlerinizin düzenli aralıklarla anons edilmesi ve insanların açılış aktivitelerine katılımının sağlanması işletmenin reklamı açısından önemlidir. Sunucu, ses sistemi ve süslemenin yanı sıra animasyon gösterilerinin de açılış organizasyonlarında büyük etkisi vardır. Palyaço, çizgi film maskotu ya da kostümlü karakterler içindeki profesyonel animatörlerimiz dans ederek açılışa ilgi çeker. Dans etmenin yanında görsel bir şov düzenleyerek dikkati önce kendi üzerlerine sonra da işletmeye çekerler.
 
Okul, fabrika, AVM ve kurumsal firma gibi daha büyük çaplı açılışlarda ise; balon süsleme, sunucu, ses sistemi, animatör hizmetlerimin yanında daha ilgi çekici ve farklı aktivitelerin kullanılması işletmenin yararına olacaktır. Müzik ve sahne hizmetleri gibi. Örneğin; bir trio grubunun müzik dinletisi ya da bando grubunun enstrüman ve ritm şovu. Ya da ilgi çekici bir dans grubunun tüm kitleye hitap eden dansı, modern ya da yöresel danslar.
 
Yukarıda örneklendirdiğimiz ve önerdiğimiz tüm hizmetleri, her biri alanında eğitimli ve tecrübeli ekibimizle dilediğiniz bölgede ve tarihte sağlıyoruz. Uzun yıllara dayanan sektör tecrübemizle öncelikle birlikte çalıştığımız ekibimizle uyumlu ve birlikte çalışmanın bilincindeyiz. Her biri her alanda eğitilmiş daha sonra kendi alanlarında uzmanlaştırılmış Hatay Organizasyon çalışanları, güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla organizasyonlarınızın başında olacaklar. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edindik. Siz değerli müşterilerimizin istekleri ve talepleri bizler için önemli, geliştirici ve ilham vericidir. Açılış organizasyonları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir ve açılış organizasyonu videomuzu izleyebilirsiniz.