Haberler

Organizasyon Sektöründen Haberler
Hatay 'da Açılış Organizasyonu Önemi4 MART 2020
Açılış organizasyonu mağaza, market her ne olursa olsun iş yerinizin açılış gününde, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmak ve haberdar etmek için yaptığınız bir aktivitedir.
Hatay'da Organizasyon Firması3 MART 2020
Açtığınız dükkanınız için en güzel açılışın olmasını sizde istemez misiniz? Profesyonel bir tanıtım için doğru yerdesiniz.
Balon Süsleme3 MART 2020
Balon süsleme hizmeti, Hatay Organizasyon‘un tecrübeli ekibi ile profesyonel bir şekilde sizler için veriliyor. Etkinlik ve organizasyonlarınızın daha dikkat çekici olması için çeşitli balon süsleme teknikleri kullanıyoruz.
Antakya Açılış Organizasyonlerı3 MART 2020
Açılış organizasyonu, Hatay Organizasyon ekibiyle profesyonel bir şekilde planlanıyor. Şirket, firma, kurum ve okul açılışlarınızı, çeşitliliği bol kalitesi yüksek hizmet çeşitlerimizle görkemli etkinliklere dönüştürüyoruz.
En Özgün Süsleme Fikirleri3 MART 2020
Balon süslemelerini konsepte uygun şekilde düzenlemek bir sanattır. Balon süsleme organizasyonu ise işinin ehli ekiplerce gerçekleştirilmesi gereken ciddi bir iştir.
Hatay Cafe Açılış Organizasyonu3 MART 2020
Açılış organizasyonu ve kokteyl organizasyonları hizmeti veren firmamız açılış organizasyonlarında en çok tercih edilen zincir balon süsleme, kokteyl hizmeti vermektedir bunu yanı açılış organizasyonu ve açılış kokteylinde ihtiyaç duyulan tabaktan bardağı bütün malzemeleri temin ediyoruz.