Blog

Organizasyonla İlgili Bilgilere Ulaşabilirsiniz

Fuar Stand Catering


Fuar stand catering hizmetiyle Hatay'da Saray Organizasyon firmamız profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla yanı başınızda. Ulusal ve uluslararası firmaların, markalarını tanıtmak için yer aldığı fuar standları özellikle son dönemlerde yaygın olarak tercih ediliyor. Firma ve marka sahipleri de, konuklarını ve müşterilerini daha iyi ağırlamak ve standlarına ilgi çekmek için catering hizmeti vermekteler. Bizler de 'Saray Organizasyon' olarak, profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanımızla fuar stand catering hizmetimizle yanınızdayız. Fuar organizasyonların da ihtiyacınız olan tüm hizmetleri Saray Organizasyon firması olarak sizlere sunuyoruz. Catering ekipmanları kiralama, servis elemanı ve garson, masa ve sandalye kiralama gibi pek çok hizmete organizasyonlarınızda yer veriyoruz. Sizler için temin ettiğimiz ikramlıkların sunumunu şık bir şekilde hazırlarken, profesyonel servis elemanlarımız da ikramlıkların dağıtımını gerçekleştiriyor. Saray Organizasyon firmamıza ulaşarak fuar stand catering hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Fuar Stand Catering Paketleri
Sınırsız kahve ve çay otomatı
Soğuk içecekler (kola, gazoz, su, meyve suları)
Sıcak içecekler (nescafe, cappucino, sıcak çikolata, bitki ve meyve çayları)
Tatlı ve tuzlu kurabiyeler
İsteğe göre çeşitlendirilmiş kanepeler
Kruditeler
Cips
Kuruyemiş
Porselen tabak, plastik ve karton bardaklar, karıştırıcılar ve diğer catering ekipmanlarını fuar organizasyonlarında Saray Organizasyon firması olarak temin ediyoruz.
 
Fuar stand catering hizmeti yanında fuar stand dizaynı hizmetimiz de modüler ve özel olarak tasarlanıp, monte edilebilir. İstediğiniz ölçülerde firmanızın ve markanızın logosuna uygun stand giydirme hizmetleri de tarafımızca siz değerli müşterilerimiz için verilmektedir.
 
Servis elemanı, hostes, tanıtım elemanı, manken ve model temini hizmetlerimiz için de bizimle iletişime geçebilir, fuar stand catering hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.