Blog

Organizasyonla İlgili Bilgilere Ulaşabilirsiniz

Hatay'da Market Açılış Organizasyonu


Market Açılış Organizasyonunun Önemi
Market Açılış Organizasyonu mağaza, marketinizin veya iş yerinizin açılış gününde, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmak ve haberdar etmek için yaptığınız bir aktivitedir. Market Açılış Organizasyonunda kullanılan ekipmanlar, renkler, animasyon hizmeti, çalışacak ekip iş yerinizin kalitesini ortaya koyacağından, Market Açılış Organizasyonunun planlamasından itibaren profesyonel bir organizasyon firmasıyla çalışmanız yapılan tanıtım çalışmasını başarıya götürecektir.
 
Market Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır
Market Açılış Organizasyonu yapacağınız mekanda çok detaylı bir çalışma isteniyorsa organizasyon sorumlumuz mekanınıza gelerek önce sizin taleplerinizi not alacak ve ardından tecrübesine dayanarak sizlere organizasyon planınızı geliştirici ve önerilerde bulunacaktır. Açılış günü ve duruma göre bir gün öncesinden mekana uygulanacak balon süslemesi, ses sistemleri, kokteyl masası, bayrak süsleme, afiş süsleme, kurdela süsleme yapılarak mekan hazırlanır. Market Açılış Organizasyonu yapacağınız gün müşterimizin istediği saatte müzik açılır, kokteyl yiyecekleri var ise host ve hosteslerimiz ikrama başlar, palyaçolar ve animasyon ekibi iş yerinin önünde gösterilerini yapmaya, broşür dağıtmaya ve  müşterileri iş yerri hakkında bilgilendirmeye başlarlar. Organizasyon daha önce plandığı saatte bitirilir, süslemeler alınmaz veya isteğiniz doğrultusunda sökülerek mekan eski haline getirilir ve Market Açılış Organizasyonu son bulur.
 
Market Açılış Organizasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sizin için çok büyük öneme sahip olan bu özel günde bir organizasyon yapmayı düşündünüz ve bir organizasyon firması buldunuz, size çok uygun bir fiyat vererek işi onlara verirsiniz, fakat üzülmemeniz için lütfen organizasyon firmasının verdiği fiyata aldanmayın. Market Açılış Organizasyonunuzu gerçekleştirecek firmanın daha önce yapmış olduğu işlerin fotoğraflarına ve referanslarına mutlaka bakınız. Amacı sadece para kazanmak olan şahıs olarak çalışan ve bir geçmişe sahip olmayan kişiler sizden daha yüksek bir fiyatla başka bir organizasyon işi aldığında sizlerin telefonlarını dahi açmayarak iletişimi kesip, sizin açılış gününüzde mağdur olmanıza sebep olacaklardır, ayrıca kullandığı ekipmanların görüntüleri kötü olabilir, animasyon ekibi tecrübesiz olabilir, bu kötü durumu yaşamamak için bizden destek alabilirsiniz , amacımız öncelikle mutlu müşteriler.
 
Hatay'da Market Açılış Organizasyonu Nasıl Olmalıdır?
 
İnsanlar açılış organizasyonlarını iş yerlerini, ürünlerini, hizmetlerini, yeniliklerini, kampanyalarını, inidirimlerini tanıtmak için yaparlar, peki bunu yaparken konseptinize neler dahil etmelisiniz; açılışını yapacağınız iş yerinin sattığı ürüne göre değişkenlik göstermektedir, eğer bir market açılışı yapmak istiyorsanız, olmazsa olmaz olan balon süslemeyi ilk sıraya koymalısınız, mekanı renklendirip dikkatleri yoğunlaştırmak için üçgen renkli bayrak süslemelisiniz, açılış günü yapacağınız indirimleri ve insanların psikolojik olarak etkilenmelerini sağlamak ayrıca tüm anonslarınızı yapmak için ses sistemi kurulmalı, işini bilen, insanların ilgisini çekebilecek anonslar yapabilen sunucu, ortalığı şenlendirecek, broşür dağıtacak, çocukları eğlendirecek palyaçolar, çok uzaktan dahi görünebilecek ve dikkat çekecek fly tüp (3 mt. uzunluğunda hava ile çalışan balon adam), ortama neşe katacak görsel şov yapabilen şişme palyaço, büyük ilgi çeken tahta bacak, firma logonuzun bulunduğu baskılı balon dağıtımı Market Açılış Organizasyonunuzda ilk sıralarda olması gereken unsurlar fakat dilerseniz dahada ilgi çekici hale getirecek farklı unsurlar eklenebilir. Bir butik açıyorsanız kokteyl masaları, kokteyl yiyecekleri, sunum yapacak host ve hostes, ses sistemi, balon süsleme, kumaş süsleme ile sade ve nezih bir ortamda davetlilerinizi ağırlayabilirsiniz.  
 
Hatay Market Açılış Organizasyonu Ekibi
Market Açılış Organizasyonunda çalışacak ekibin işini bilen, tecrübeli personellerden oluşması çok önemli. müşterilere firmanızı tanıtırken, çocuklarla iletişim kurduğunda, balon süslerken, ses sistemini kullanırken daima tecrübesiyle herhangi bir aksaklığa meydan vermeden sorunsuz bir Market Açılış Organizasyonu gerçekleştirebilmeli. Market Açılış Organizasyonu insan psikolojisiyle çok alakalıdır ve tecrübesi olmayan organizasyon ekibi insanları doğru ve etkileyici yönlendiremeyeceği gibi iş yerinizinde tanıtımını tam anlamıyla yapamayabilir.
 
Hatay Market Açılış Organizasyonu Fiyatları
Market Açılış Organizasyonu fiyatları müşterilerimizin istekleri, mekanın büyüklüğü, çalışılacak saat aralıkları, kullanılacak ekip ve ekipman, kaç gün süreceği ve müşterimizin sürkliliğiyle doğrudan alakalıdır. Lütfen çekinmeden saray organizasyonu arayınız ve fiyat bilgisi isteyiniz.