Blog

Organizasyonla İlgili Bilgilere Ulaşabilirsiniz
Fuar Stand Catering4 MART 2020
Fuar stand catering hizmetiyle Hatay'da Saray Organizasyon firmamız profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla yanı başınızda. Ulusal ve uluslararası firmaların, markalarını tanıtmak için yer aldığı fuar standları özellikle son dönemlerde yaygın olarak tercih ediliyor.
Hatay'da Organizasyon Firmaları4 MART 2020
Organizasyonlarınız için hizmet alacağınız organizasyon firmasını seçerken, önemle dikkat etmenizi önerdiğimiz bazı hususlar var.
Balon Süslemelerin Önemi4 MART 2020
Açılış organizasyonu ve balon süsleme hizmetlerinde öncelikle sizin reklam tabelanıza veya firma renklerinize uygun balon renkleri seçilir. Daha sonra uygulanacak balon süsleme hizmetinin noktaları belirlenir.
Açılış Organizasyonu Hatay'da Nasıl Yapılır?4 MART 2020
Kutlama organizasyonları: Öncelikle bu güzel ve özel gününüzün mahvolmaması için hizmet alacağınız kutlama ve açılış organizasyonu şirketini ve hizmet alacağınız diğer firmaları özenle seçin.
Hatay'da En İyi Düğün Pastası4 MART 2020
Şüphesiz ki düğün hazırlıkları yapılırken an çok önem verilmesi gereken detaylardan biri de düğün pastasıdır. Saray Organizasyon Antakya düğünlerinde sadece pasta hizmeti değil diğer ikramlar konusunda da hizmet vermektedir.
Hatay'da Market Açılış Organizasyonu4 MART 2020
Market Açılış Organizasyonu mağaza, marketinizin veya iş yerinizin açılış gününde, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmak ve haberdar etmek için yaptığınız bir aktivitedir.